Strona główna

Podkategorie

 • Fototynki

  Cienkowarstwowe tynki dekoracyjne idealne na elewację lub do wnętrz. Charakteryzują się prostotą zastosowania i dużą trwałością. Odporne na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV. Lekkie produkty do zastosowania na zwykłe systemy dociepleń, baranek lub inne wyprawki. 

 • Powłoki elastyczne

  Powłoki elastyczne jak i mineralne (nieelastyczne) posiadają te same walory użytkowe oraz wizualne. Różnica polega na rodzaju stosowanego tynku fakturowanego. Powłoki elastyczne wykonane są z akrylowego tynku nadającego wysoką elastyczność.  

 • Powłoki nieelastyczne

  Powłoki nieelastyczne charakteryzują się identyczną szatą graficzną i przestrzenną (odwzorowanie słoi i struktury drewna) jak powłoki elastyczne. Są jednak nieodporne na zginanie. Właściwości użytkowe są niezmienione. Brak elastyczności, a co za tym idzie dożo niższa cena sprawia, że produkt jest bardzo atrakcyjny handlowo. 

 • Szablony tynkarskie

  Szablony służą do wykonywania imitacji muru z cegieł, nadproży czy imitacji kamienia na każdym prostym podłożu. 

 • Powłoki Ryfli

  Powłoki tynków o strukturze ryfli: drukowane, na styropianowym nośniku, na profilowanym nośniku

 • Produkty i narzędzia...

  Produkty systemowe do aplikacji powłok i wyrobów Tiserec. Zaprawy spoinujące do wykonywania bonii pomiędzy powłokami oraz wykańczania narożników i brzegów. Lakierobejce do barwienia powłok. Kleje do aplikacji produktów Tiserec, grunty zabezpieczające i wyrównujące. Podstawowe składniki systemu tiserec. 

Aktywne filtry